KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198245
nr 1219 8245
Harald Markson, Träd i solnedgång, 1937, Signerad. Olja på duk, 54x60
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:09:35
300 kr